Ne možemo pobjeći #10YearChallengeu, pa evo najboljih

Šminka

WPR

Nasumična putovanja stazom sjećanja lakša su nego ikad, zahvaljujući mnogim slikama koje smo podijelili na društvenim mrežama (i u nekim smo slučajevima na njih zaboravili). Ovog ste mjeseca vjerojatno vidjeli porast u usporednim fotografijama prije i poslije koje su objavili doslovno svi na vašoj vremenskoj traci. Kratak odgovor: to je novi 'izazov'—iako ga teško možemo nazvati nečim teškim za učiniti—to je u biti #ThrowbackThursday na steroidima. Tako što je 10-godišnji izazov ?

Viralni pokret potiče korisnike da objavljuju slike iz 2009. (ili ranije) i 2019. jednu pored druge kako bi vidjeli koliko su  daleko stigli, ostarjeli i uljepšani ili bez ikakvih istih. Čak i ako ste samo promatrač, pomicanje kroz slike onih koji su dovoljno hrabri da to poduzmu prilično je zabavno.

Iako smo sigurni da su svi vaši prijatelji na društvenim mrežama prenijeli svoje prije i poslije, A-listeri se pridružuju i nimalo iznenađujuće privlače najviše pažnje. Ono što je još manje iznenađujuće je da mnoge od tih A-popisa izgledaju kao da su pijuckale iz fontane mladostigodine.

Ne vjerujete nam? Počnite listati i pogledajte sami.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Gabrielle Union-Wade (@gabunion)

Gabrielle Union

Glumica i novopečena mama svoj je život pretvorila u 20-godišnji izazov.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Jessica Biel (@jessicabiel)

Jessica Biel

Nije se puno promijenilo, osim boje kose.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila VIOLA DAVIS (@violadavis)

Viola Davis

Trebamo Violinu rutinu njege kože.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Reese Witherspoon

Vrijeme leti, ali Reeseine prekrasne jagodice ostaju iste.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Barbie (@nickiminaj)

Nicki Minaj

Iste ubojite krivulje, 10 godina kasnije.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Lea Michele (@leamichele)

Leah Michele

Ne ljutimo se ni na ovo.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Kate Hudson (@katehudson)

Kate Hudson

Tko je prije 10 godina znao da ćemo vidjeti ovu ošišanu plavušu?

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Madonna (@madonna)

Madona

Naravno da je sudjelovala i kraljica transformacije.

https://www.instagram.com/p/BslaZhEFIlq/

Danielle Brooks

Ništa bolje od dobrog starog sjaja!

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Elizabeth Banks (@elizabethbanks)

Elizabeth Banks

Slažemo se: plavuše se više zabavljaju.

https://www.instagram.com/p/BsmI4nXlbME/

Lori Loughlin

Neke stvari se nikad ne mijenjaju.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Candace Cameron Bure (@candacecbure)

Candace Cameron Bure

Različite godine. Ista ljepota.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Janet Jackson (@janetjackson)

Janet Jackson

Vraćanje za kraj svih vraćanja, s Keishom Knight Pulliam.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila LeAnn Rimes Cibrian (@leannrimes)

LeeAnn Rimes

#VišeOsmijehaU2019

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Tyra Banks (@tyrabanks)

Tyra Banks

#10YearChallenge, ali neka bude moderan.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Alison Brie (@alisonbrie)

Alison Brie

Ista frizura, drugo desetljeće.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Kate Beckinsale

Budimo iskreni, 10 godina nije napravilo razliku.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Isla Fisher (@islafisher)

Isla Fisher

Iz ove usporedbe znamo njezin prepoznatljiv izgled. Neka bude jednostavno.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Kelly Ripa (@kellyripa)

Kelly Ripa

Trebamo sastanak s njezinim estetičarom, stat.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu

Objava koju je podijelila Jennifer Lopez (@jlo)

Jennifer Lopez

Službeno je. JLo nikada neće ostariti.